اخبار

نمایش 1-6 از 6 نتیجه
۳۰آذر ۱۳۹۴

سالن اجتماعات جدید مؤسسه افتتاح شد. این سالن با طراحی زیبا گنجایش 33 نفر را دارد و با تجهیزات تعبیه شده در آن، این امکان را فراهم ساخته است تا ضمن استفاده برای جلسات داخلی مؤسسه، جهت برگزاری کلاسهای آموزشی و همایش ها مورد بهره برداری قرار گیرد.

سالن اجتماعات
۰۵دی ۱۳۹۴

در تاریخ ۹۴/۸/۲۶ قرارداد تنقیح بخشی از قوانین مجلس شورای اسلامی، به مؤسسه حقوقی تأمین عدالت واگذار شد. پیرو انعقاد قرارداد، اولین جلسه هماهنگی اجرای قرارداد، در ۹۴/۸/۳۰ در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.  

قرارداد تنقیح بخشی از قوانین مجلس شورای اسلامی
۰۵دی ۱۳۹۴

در این سامانه ضمن مکانیزه شدن کلیه دعاوی، امکان دسترسی برای مسئولان مختلف اجرایی مؤسسه و موکلان، پیش بینی شده است و قادر می باشند که پیشرفت کار دعاوی خود را رصد نمایند. با توجه به گستردگی حجم پرونده های موجود در مؤسسه، در مرحله اول، داده آمایی دعاویی که به علت اهمیت آنها، توسط معاونت دعاوی داخلی راساً پیگیری شده به اتمام رسید

سامانه دعاوی داخلی
۲۲آبان ۱۳۹۵

در تاریخ 1395/7/11 طی جلسه ای با حضور معاون محترم مهندسی ناجا، رییس اداره حقوقی مهندسی ناجا و نیز مدیرعامل و معاون دعاوی داخلی موسسه تامین عدالت تفاهم نامه همکاری در زمینه مسائل حقوقی ما بین طرفین به امضا رسید.

تفاهم نامه همکاری با معاونت مهندسی ناجا
۲۲آبان ۱۳۹۵

موسسه حقوقی تامین عدالت با توجه به سیاست های کلی خود در راستای خدمت رسانی، از هشتم آبان ماه سال 1395 نسبت به ایجاد بخش پاسخگویی به سوالات حقوقی توسط وکلا و کارشناسان مجرب در سایت موسسه اقدام کرده است.

شروع به کار پاسخگویی به سوالات حقوقی